דף הבית
אודות
גלריה
מאמרים
צור קשר
כתבו עלינו
בלוג צילומים
      עיצוב פנים - עם או בלי מעצב פנים ?
חזרה למאמרים      back to articles
סוף מעשה במחשבה תחילה. חז"ל טבעו את האמירה כהנחיה בסיסית לחיי היומיום. במלאכת עיצוב פנים , חובה עלינו לאמץ את האימרה ועל אחת כמה וכמה.

תכנון מוקדם: עוד לפני הכנסת היד לכיס וחתימה על חוזה רכישת הבית או הדירה, התיעצות עם אדריכל פנים מקצועי ומנוסה, יכולה לחסוך הרבה הוצאות מיותרות ולעיתים חיסכון אדיר בכסף ובעוגמות נפש: מעצב פנים יוכל להתריע בפניכם על בעיות שלא תמיד ניתן להבחין בהן בעין לא מנוסה. הוא יוכל לראות האם החלל הנתון מאפשר לכם להגשים עיצוב פנים התואם לרצונותיכם ולבדוק האם כל הנתונים, תואמים לצפיותיכם.
 
תקציב: בניגוד לשמועות על בזבוז והוצאות מיותרות, אדריכל פנים מנוסה, יוכל לעזור לכם לאזן את נושא התקציב בכל התהליך של עיצוב פנים. התקציב יכנס לתוך מסגרת המאופיינת במפרט וסט תכניות לתמחור. כך יווצר מצב בו אתם מתאמים בין היכולות הכלכליות שלכם ובין מלאכת התכנון. בדרך כמובן, לא מתפשרים על איכות וטיב החומרים בבניה והריהוט.  
  
ניתוח והתמקדות: אדריכל פנים מקצועי יוכל במשך פגישה אחת, למקד את האיזור העיקרי עליו יש צורך לתת דגש בעבודה ב- עיצוב פנים, בלי "להתפזר" לאיזורים נוספים. עובדה זו עוזרת תמיד. בעיקר ללקוחות שמוצאים את עצמם מוקפים באנשי מקצוע שונים, שכנים וקרובי משפחה, כשלכל אחד הצעה ורעיון. מעצב פנים לרוב מהווה מסננת לכל אלו ויוכל לעזור ללקוחות להגשים את רצונותיהם, מבלי למצוא את עצמם באמצע משהו גדול בכמה מידות ממה שתכננו בתחילה.
 
ניצול החלל: מעצב פנים מנוסה, יצליח תמיד לנצל את החלל במלואו, מתוך ראיה מרחבית כללית והבנת צרכי הלקוח. ניצול מקסימאלי של שטחי איחסון, ניצול פתחי אור טבעיים לצורך החדרת אור, שימוש ברעיונות יצירתיים ומקוריים וצורך מילוי פונקציות ועוד אלמנטים שיוצרים עיצוב פנים מרהיב. מעבר לכל זה אדריכל פנים טוב, יבצע עבורכם הלקוחות, חלל המאפיין אותכם באופן ספציפי ו- עיצוב פנים בהתאם לאורחות החיים שלכם.
 
עיצוב פנים מרשים: באמצעות עבודה מוקפדת ומתוכננת מראש, שנעשית על ידי אדריכל פנים מנוסה ומקצועי, יתקבל עיצוב פנים מרשים ומדהים לכל הדעות. הסיפוק שמתקבל מדרך עבודה זו, הוא ללא ספק גדול ועם איש המקצוע הנכון עיצוב פנים הוא אף מהנה.
 

                                                                                                תֹמר שפירא

                                                                                                 אדריכל פנים  

 

                                                        ליצירת קשר  t@tomershapira.co.il