דף הבית
אודות
גלריה
מאמרים
צור קשר
כתבו עלינו
בלוג צילומים
      איך לבחור אדריכל פנים / מעצב פנים ?
חזרה למאמרים      back to articles

 

עיצוב פנים – איך לבחור אדריכל פנים ?
עכשיו כשהחלטנו על הצורך ב- עיצוב פנים, איך נבחר אדריכל פנים שיתאים לנו?
 
 1. בן הזוג לחיים: בדיוק כשם שאנו בוחרים את בן- הזוג שלנו לחיים, איתו נרצה לבלות את כל חיינו, כך יש לבחור את אדריכל הפנים. ככל שעיצוב הפנים מורכב יותר וארוך יותר הלקוחות ימצאו את עצמם מבלים במחיצתו של אדריכל פנים יותר ויותר. לכן בסיטואציה זו חובה לבחור את מי שאתם מרגישים נוח בקרבתו ובמחיצתו.
   
 2. מקצועיות: לרמת המקצועיות של אדריכל פנים יש משקל ניכר בכל התהליך של עיצוב פנים. אי לכך חובה לברר את הרמה המקצועית ואת ניסיונו של אדריכל הפנים, כדי שתנוח דעתכם ותהיו בטוחים שפרוייקט חלומותיכם ועיצוב הפנים של ביתכם, נמצא תחת ידיים יסודיות.
   
 3. מהימנות ואמינות: כאמור לעיל, כשהפרוייקט מורכב יותר, משך הקמתו תהיה ארוכה יותר. בנוסף במהלך מלאכת עיצוב פנים , יהיו מעורבים יותר ויותר אנשי מקצוע. אי לכך, יש לבחור אדריכל פנים שאתם בוטחים בו ומרגישים בטוחים שהאינטרס שלכם נמצא בראש מעייניו.
   
 4. תיק עבודות: לכל אדריכל פנים מנוסה ישנם פרוייקטים שהוא כבר ביצע. בקשו ממנו לראות את עבודות של עיצוב פנים שהוא ביצע ו/או להתרשם דרך תמונות של עיצוב פנים, מתוך תיק העבודות שלו.
   
 5. המלצות: לרוב יש לנו נטיה להוועץ באנשים הקרובים אלינו בכל מני נושאים הקשורים בחיים. כמה סוכר לשים בבצק? איפה קנית את החולצה? ועוד. כך גם הנושא לגבי עיצוב פנים ובחירת אדריכל פנים.
   
 6. אקראי: לעיתים אנו מוצאים עצמנו בחנות מרשימה, או במסיבה בבית שהעיצוב פנים שבו נוגע בנו באופן אישי. תמיד כדאי במקרה כזה לבקש את פרטי אדריכל הפנים על מנת שכשאתם תעמדו בפני מלאכת עיצוב פנים, יהיה לכם למי לפנות.
הקטגוריות שלהלן ממוספרות ומופיעות אחת מתחת לשניה, אך לטעמי, עיצוב פנים נכון, לוקח את כולן בחשבון ומעניק רמת חשיבות גבוהה לכל אחת מהקטגוריות, לפני תחילת העבודה וכמובן בשלב בחירת איש המקצוע שילווה אתכם בכל התחום של עיצוב פנים.
 
 
 
                                   תֹמר שפירא
                                   אדריכל פנים
                                                                   ליצירת קשר  t@tomershapira.co.il